4302-183J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302-183J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-183J
Številka dela 4302-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 50280 pcs Podatkovni list 4302-183J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-183J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 115mA 11 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 115mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-182J
4302-182J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 430MA 800 MOHM
Na zalogi: 55790 pcs
Prenesi: 4302-182J.pdf
RFQ
4302-183G
4302-183G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD