4302-222H
pregled izdelka
Številka dela: 4302-222H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: 4302-222H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-222H
Številka dela 4302-222H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31931 pcs Podatkovni list 4302-222H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-222H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 345mA 1.25 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Trenutna ocena 345mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-221K
4302-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Na zalogi: 39583 pcs
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
Na zalogi: 36987 pcs
Prenesi: 4302-222K.pdf
RFQ
4302-223G
4302-223G
Opis: FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
Prenesi: 4302-223G.pdf
Prenesi: 4302-221G.pdf
4302-223F
4302-223F
Prenesi: 4302-223F.pdf
Prenesi: 4302-222F.pdf
4302-223J
4302-223J
Prenesi: 4302-223J.pdf