4232R-153G
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-153G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-153G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-153G
Številka dela 4232R-153G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37703 pcs Podatkovni list 4232R-153G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-153G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 179mA 6.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.5 Ohm Max
Trenutna ocena 179mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-153K
4232R-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD
Na zalogi: 111517 pcs
Prenesi: 4232R-153K.pdf
RFQ
4232R-152F
4232R-152F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 32665 pcs
Prenesi: 4232R-152F.pdf
RFQ
4232R-153J
4232R-153J
Prenesi: 4232R-153J.pdf
4232R-152K
4232R-152K