4232R-152F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-152F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-152F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-152F
Številka dela 4232R-152F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32665 pcs Podatkovni list 4232R-152F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-152F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 455mA 1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 455mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-152K
4232R-152K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 138622 pcs
Prenesi: 4232R-152K.pdf
RFQ
4232R-151K
4232R-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Na zalogi: 116509 pcs
Prenesi: 4232R-151K.pdf
RFQ
4232R-123K
4232R-123K
Opis: FIXED IND 12UH 189MA 5.8 OHM SMD