4232R-151F
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-151F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-151F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-151F
Številka dela 4232R-151F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30842 pcs Podatkovni list 4232R-151F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-151F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 474mA 540 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Trenutna ocena 474mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232R-122K
4232R-122K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM
Na zalogi: 121232 pcs
Prenesi: 4232R-122K.pdf
RFQ
4232R-151G
4232R-151G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Na zalogi: 43249 pcs
Prenesi: 4232R-151G.pdf
RFQ
4232R-123K
4232R-123K
Opis: FIXED IND 12UH 189MA 5.8 OHM SMD
Prenesi: 4232R-123K.pdf
4232R-151K
4232R-151K