4232R-153F
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-153F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-153F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-153F
Številka dela 4232R-153F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30013 pcs Podatkovni list 4232R-153F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-153F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 179mA 6.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.5 Ohm Max
Trenutna ocena 179mA Tok - nasičenost -