4232R-181G
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-181G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-181G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-181G
Številka dela 4232R-181G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40030 pcs Podatkovni list 4232R-181G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 19 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-181G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 165MHz
natančen opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 446mA 610 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Trenutna ocena 446mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-182H
4232R-182H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Na zalogi: 71898 pcs
Prenesi: 4232R-182H.pdf
RFQ
4232R-181J
4232R-181J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM
Na zalogi: 108839 pcs
Prenesi: 4232R-181J.pdf
RFQ
4232R-181K
4232R-181K