3090-103H
pregled izdelka
Številka dela: 3090-103H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 120MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: 3090-103H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-103H
Številka dela 3090-103H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 120MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15918 pcs Podatkovni list 3090-103H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-103H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 120mA 5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-121G
3090-121G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM