3090-102H
pregled izdelka
Številka dela: 3090-102H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 330MA 700 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3090-102H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-102H
Številka dela 3090-102H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 330MA 700 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18756 pcs Podatkovni list 3090-102H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 24 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-102H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 330mA 700 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Trenutna ocena 330mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-103G
3090-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 120MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 12483 pcs
Prenesi: 3090-103G.pdf
RFQ
3090-101K
3090-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM
Na zalogi: 31863 pcs
Prenesi: 3090-101K.pdf
RFQ
3090-101J
3090-101J
Prenesi: 3090-101J.pdf
3090-103F
3090-103F
Prenesi: 3090-103F.pdf
Opis: FIXED IND 1UH 330MA 700 MOHM SMD
Prenesi: 3090-102J.pdf
3090-101H
3090-101H
Prenesi: 3090-101H.pdf
Prenesi: 3090-102F.pdf
Prenesi: 3090-103H.pdf
Prenesi: 3090-102G.pdf
Prenesi: 3090-102K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%