3090-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 3090-121H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-121H
Številka dela 3090-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19194 pcs Podatkovni list 3090-121H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 32 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-121H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 410MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 870mA 100 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 870mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-103K
3090-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 120MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 32569 pcs
Prenesi: 3090-103K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
Na zalogi: 27341 pcs
Prenesi: 3090-121K.pdf
RFQ
3090-122F
3090-122F
Opis: FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM