3090-121J
pregled izdelka
Številka dela: 3090-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 3090-121J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-121J
Številka dela 3090-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25179 pcs Podatkovni list 3090-121J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 32 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-121J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 410MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 870mA 100 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 870mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-121H
3090-121H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
Na zalogi: 19194 pcs
Prenesi: 3090-121H.pdf
RFQ
3090-121F
3090-121F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 8931 pcs
Prenesi: 3090-121F.pdf
RFQ
3090-121G
3090-121G
Prenesi: 3090-121G.pdf
Opis: FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Prenesi: 3090-122H.pdf
3090-122J
3090-122J
Prenesi: 3090-122J.pdf
3090-121K
3090-121K
Prenesi: 3090-121K.pdf
Prenesi: 3090-122G.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 120MA 5 OHM SMD
Prenesi: 3090-103J.pdf
Prenesi: 3090-122K.pdf
Prenesi: 3090-122F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%