1641R-562H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-562H
Številka dela 1641R-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87322 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-562H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 65MHz
natančen opis 5.6µH Shielded Molded Inductor 340mA 720 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Trenutna ocena 340mA Tok - nasičenost 340mA
Podobni izdelki
1641R-474J
1641R-474J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
Na zalogi: 85480 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-563K
1641R-563K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH
Na zalogi: 50075 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-474K
1641R-474K
1641R-562K
1641R-562K
Opis: FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
1641R-561J
1641R-561J
Opis: FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM
1641R-561H
1641R-561H
1641R-561K
1641R-561K