1641R-561H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-561H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-561H
Številka dela 1641R-561H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87944 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 43 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-561H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 210MHz
natančen opis 560nH Shielded Molded Inductor 505mA 330 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max
Trenutna ocena 505mA Tok - nasičenost 505mA
Podobni izdelki
1641R-473J
1641R-473J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH
Na zalogi: 105770 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-563H
1641R-563H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH
Na zalogi: 74474 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-473K
1641R-473K
1641R-561K
1641R-561K
Opis: FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM