1641R-474H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-474H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-474H
Številka dela 1641R-474H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70159 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-474H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 5.7MHz
natančen opis 470µH Shielded Molded Inductor 94mA 9.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Trenutna ocena 94mA Tok - nasičenost 58mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-562H
1641R-562H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
Na zalogi: 87322 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-561K
1641R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM