1641R-472H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-472H
Številka dela 1641R-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77972 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-472H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Molded Inductor 390mA 550 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 390mA Tok - nasičenost 390mA