1641R-394H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-394H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-394H
Številka dela 1641R-394H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70986 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-394H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 6.2MHz
natančen opis 390µH Shielded Molded Inductor 107mA 7.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 7.4 Ohm Max
Trenutna ocena 107mA Tok - nasičenost 60mA
Podobni izdelki
1641R-472H
1641R-472H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
Na zalogi: 77972 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-471H
1641R-471H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM
Na zalogi: 80156 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-471K
1641R-471K
Proizvajalci: API Delevan Inc.
1641R-392J
1641R-392J
Opis: FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
1641R-394K
1641R-394K
Opis: FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH
1641R-393K
1641R-393K
Opis: FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH