1641R-563J
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-563J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-563J
Številka dela 1641R-563J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98897 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-563J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 56µH Shielded Molded Inductor 194mA 2.23 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.23 Ohm Max
Trenutna ocena 194mA Tok - nasičenost 160mA
Podobni izdelki
1641R-681J
1641R-681J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM
Na zalogi: 94950 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-564J
1641R-564J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
Na zalogi: 106870 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-563K
1641R-563K
Opis: FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH
1641R-561J
1641R-561J
Opis: FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM
1641R-561K
1641R-561K
1641R-562J
1641R-562J
Opis: FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
1641R-564K
1641R-564K