1641-104J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-104J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 164MA 3.12 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-104J
Številka dela 1641-104J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 164MA 3.12 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 107764 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-104J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 100µH Shielded Molded Inductor 164mA 3.12 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.12 Ohm Max
Trenutna ocena 164mA Tok - nasičenost 120mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-104H
1641-104H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 164MA 3.12 OHM
Na zalogi: 76652 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-105K
1641-105K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH
Na zalogi: 94586 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-121J
1641-121J
Opis: FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
Opis: FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
Opis: FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH