1641-102J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-102J
Številka dela 1641-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 98581 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-102J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 140MHz
natančen opis 1µH Shielded Molded Inductor 1.09A 70 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 1.09A Tok - nasičenost 1.09A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-102H
1641-102H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH
Na zalogi: 90449 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-103K
1641-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
Na zalogi: 118493 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH
1640SEA
1640SEA
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: AUDIOPHILE TUBE OUTPUT TRANSFRMR
Na zalogi: 657 pcs
Prenesi: 1640SEA.pdf
1640SE
1640SE
Opis: TRANSFRMR AUDIO 1.25K IMED 25W