1641-103J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-103J
Številka dela 1641-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 111196 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-103J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 46MHz
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 228mA 1.62 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max
Trenutna ocena 228mA Tok - nasičenost 228mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-103H
1641-103H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
Na zalogi: 92123 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-102K
1641-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH
Na zalogi: 96974 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH