1641-121J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-121J
Številka dela 1641-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 101234 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 51 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-121J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 120nH Shielded Molded Inductor 1.57A 34 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 34 mOhm Max
Trenutna ocena 1.57A Tok - nasičenost 1.57A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-105K
1641-105K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH