160-682JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-682JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM
Podatkovni listi: 160-682JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-682JS
Številka dela 160-682JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5617 pcs Podatkovni list 160-682JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-682JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 39MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 255mA 1.9 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max Trenutna ocena 255mA