160-683JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-683JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-683JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-683JS
Številka dela 160-683JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5176 pcs Podatkovni list 160-683JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-683JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 9.1MHz natančen opis 68µH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Trenutna ocena 100mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM