160-683GS
pregled izdelka
Številka dela: 160-683GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-683GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-683GS
Številka dela 160-683GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2513 pcs Podatkovni list 160-683GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-683GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 9.1MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Na zalogi: 83984 pcs
Prenesi: 160-80-310-00-001101.pdf
RFQ
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Na zalogi: 107665 pcs
Prenesi: 160-80-308-00-001101.pdf
RFQ
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-683FS
160-683FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
Prenesi: 160-683FS.pdf
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM