160-681JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-681JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 160-681JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-681JS
Številka dela 160-681JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3945 pcs Podatkovni list 160-681JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-681JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 170MHz
natančen opis 680nH Unshielded Inductor 740mA 230 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 740mA Tok - nasičenost -