160-680MS
pregled izdelka
Številka dela: 160-680MS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM
Podatkovni listi: 160-680MS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-680MS
Številka dela 160-680MS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5902 pcs Podatkovni list 160-680MS.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 48 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-680MS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 68nH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 750MHz natančen opis 68nH Unshielded Inductor 1.165A 93 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max Trenutna ocena 1.165A