160-564JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-564JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-564JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-564JS
Številka dela 160-564JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5313 pcs Podatkovni list 160-564JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 28 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-564JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.8MHz natančen opis 560µH Unshielded Inductor 40mA 81 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 81 Ohm Max Trenutna ocena 40mA