160-394FS
pregled izdelka
Številka dela: 160-394FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-394FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-394FS
Številka dela 160-394FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1395 pcs Podatkovni list 160-394FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 32 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-394FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 3.4MHz
natančen opis 390µH Unshielded Inductor 50mA 48 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 48 Ohm Max
Trenutna ocena 50mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN HDR OPEN SLOTTED
Na zalogi: 6248 pcs
Prenesi: 160-40-306-00-001000.pdf
RFQ
160-393JS
160-393JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD
Na zalogi: 5298 pcs
Prenesi: 160-393JS.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD
Prenesi: 160-394JS.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN HDR OPEN SLOTTED
Prenesi: 160-40-304-00-001000.pdf
160-393HS
160-393HS
Prenesi: 160-393HS.pdf
Opis: FIXED IND 3.9UH 290MA 1.5 OHM