160-394JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-394JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-394JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-394JS
Številka dela 160-394JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5528 pcs Podatkovni list 160-394JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 32 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-394JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.4MHz natančen opis 390µH Unshielded Inductor 50mA 48 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 48 Ohm Max Trenutna ocena 50mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160-394GS
160-394GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD
Na zalogi: 2365 pcs
Prenesi: 160-394GS.pdf
RFQ
160-393JS
160-393JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD
Na zalogi: 5298 pcs
Prenesi: 160-393JS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN HDR OPEN SLOTTED
Prenesi: 160-40-310-00-001000.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN HDR OPEN SLOTTED
Prenesi: 160-40-308-00-001000.pdf
160-394HS
160-394HS
Prenesi: 160-394HS.pdf
Prenesi: 160-393HS.pdf
160-394FS
160-394FS
Prenesi: 160-394FS.pdf
Prenesi: 160-393GS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%