160-393HS
pregled izdelka
Številka dela: 160-393HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-393HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-393HS
Številka dela 160-393HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3775 pcs Podatkovni list 160-393HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-393HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 135mA 7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160-393GS
160-393GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD