160-392JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-392JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 290MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: 160-392JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-392JS
Številka dela 160-392JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 290MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4860 pcs Podatkovni list 160-392JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 47 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-392JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 48MHz natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 290mA 1.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Trenutna ocena 290mA