103-391JS
API DelevanAPI Delevan
103-391JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-391JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Podatkovni listi: 103-391JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-391JS
Številka dela 103-391JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18530 pcs Podatkovni list 103-391JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-391JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 235MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 635mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 635mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-391J
103-391J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Na zalogi: 19791 pcs
Prenesi: 103-391J.pdf
RFQ
103-391G
103-391G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 7956 pcs
Prenesi: 103-391G.pdf
RFQ
103-391FS
103-391FS
Prenesi: 103-391FS.pdf
103-391K
103-391K