103-391FS
API DelevanAPI Delevan
103-391FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-391FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Podatkovni listi: 103-391FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-391FS
Številka dela 103-391FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5564 pcs Podatkovni list 103-391FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-391FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 235MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 635mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 635mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-391F
103-391F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Na zalogi: 6232 pcs
Prenesi: 103-391F.pdf
RFQ
103-390JS
103-390JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM
Na zalogi: 19792 pcs
Prenesi: 103-390JS.pdf
RFQ
103-391GS
103-391GS
Prenesi: 103-391GS.pdf
103-390K
103-390K