103-390JS
API DelevanAPI Delevan
103-390JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-390JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM
Podatkovni listi: 103-390JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-390JS
Številka dela 103-390JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19792 pcs Podatkovni list 103-390JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 45 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-390JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 39nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.335GHz
natančen opis 39nH Unshielded Inductor 860mA 133 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 133 mOhm Max
Trenutna ocena 860mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-332KS
103-332KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Na zalogi: 19253 pcs
Prenesi: 103-332KS.pdf
RFQ
103-332JS
103-332JS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 17898 pcs
Prenesi: 103-332JS.pdf
RFQ
103-390J
103-390J
Opis: FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM
Prenesi: 103-390J.pdf
103-391F
103-391F
Opis: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Prenesi: 103-391F.pdf
103-332HS
103-332HS
Prenesi: 103-332HS.pdf
Prenesi: 103-332J.pdf
103-332K
103-332K
Prenesi: 103-332K.pdf
103-391GS
103-391GS
Prenesi: 103-391GS.pdf
103-391G
103-391G
Prenesi: 103-391G.pdf
Prenesi: 103-390KS.pdf
103-391FS
103-391FS
Prenesi: 103-391FS.pdf
Prenesi: 103-390K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%