103-392FS
API DelevanAPI Delevan
103-392FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-392FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Podatkovni listi: 103-392FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-392FS
Številka dela 103-392FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4992 pcs Podatkovni list 103-392FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-392FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 68MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 250mA 1.55 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.55 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-391J
103-391J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Na zalogi: 19791 pcs
Prenesi: 103-391J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Na zalogi: 20786 pcs
Prenesi: 103-392J.pdf
RFQ
103-391K
103-391K