103-391KS
API DelevanAPI Delevan
103-391KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-391KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Podatkovni listi: 103-391KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-391KS
Številka dela 103-391KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24592 pcs Podatkovni list 103-391KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-391KS TR
103-391KSTR
103-391KTR
103391KS
DN03391TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 390nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 235MHz natančen opis 390nH Unshielded Inductor 635mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Trenutna ocena 635mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-392GS
103-392GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Na zalogi: 7362 pcs
Prenesi: 103-392GS.pdf
RFQ
103-391JS
103-391JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Na zalogi: 18530 pcs
Prenesi: 103-391JS.pdf
RFQ
103-391K
103-391K
Prenesi: 103-391K.pdf
103-392H
103-392H
Prenesi: 103-392H.pdf
103-392G
103-392G