103-220KS
API DelevanAPI Delevan
103-220KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-220KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Podatkovni listi: 103-220KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-220KS
Številka dela 103-220KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22479 pcs Podatkovni list 103-220KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 50 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-220KS TR
103-220KSTR
103-220KTR
103220KS
DN03220TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 22nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.8GHz natančen opis 22nH Unshielded Inductor 950mA 108 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max Trenutna ocena 950mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-220K
103-220K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Na zalogi: 26696 pcs
Prenesi: 103-220K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 22775 pcs
Prenesi: 103-183K.pdf
RFQ
103-220MS
103-220MS
Prenesi: 103-220MS.pdf
103-220JS
103-220JS
Prenesi: 103-220JS.pdf
103-220M
103-220M
Prenesi: 103-220M.pdf
Prenesi: 103-183JS.pdf
103-221F
103-221F
Opis: FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Prenesi: 103-221F.pdf
103-221GS
103-221GS
Prenesi: 103-221GS.pdf
103-183KS
103-183KS
Prenesi: 103-183KS.pdf
103-221G
103-221G
Prenesi: 103-221G.pdf
103-220J
103-220J
Prenesi: 103-220J.pdf
103-221FS
103-221FS
Prenesi: 103-221FS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%