103-183JS
API DelevanAPI Delevan
103-183JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-183JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 103-183JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-183JS
Številka dela 103-183JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16261 pcs Podatkovni list 103-183JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-183JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 28MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 130mA 5.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-183KS
103-183KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 22343 pcs
Prenesi: 103-183KS.pdf
RFQ
103-220JS
103-220JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Na zalogi: 18999 pcs
Prenesi: 103-220JS.pdf
RFQ
103-183K
103-183K
Prenesi: 103-183K.pdf