103-220JS
API DelevanAPI Delevan
103-220JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-220JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Podatkovni listi: 103-220JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-220JS
Številka dela 103-220JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18999 pcs Podatkovni list 103-220JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 50 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-220JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 22nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.8GHz
natančen opis 22nH Unshielded Inductor 950mA 108 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max
Trenutna ocena 950mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-220J
103-220J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Na zalogi: 22763 pcs
Prenesi: 103-220J.pdf
RFQ
103-220KS
103-220KS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 22479 pcs
Prenesi: 103-220KS.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Prenesi: 103-183J.pdf
103-220M
103-220M
Prenesi: 103-220M.pdf
Prenesi: 103-183KS.pdf
103-221F
103-221F
Opis: FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Prenesi: 103-221F.pdf
103-221FS
103-221FS
Prenesi: 103-221FS.pdf
103-183K
103-183K
Prenesi: 103-183K.pdf
103-183HS
103-183HS
Prenesi: 103-183HS.pdf
103-183JS
103-183JS
Prenesi: 103-183JS.pdf
Prenesi: 103-220K.pdf
103-220MS
103-220MS
Prenesi: 103-220MS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%