103-221GS
API DelevanAPI Delevan
103-221GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-221GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Podatkovni listi: 103-221GS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 103-221GS
Številka dela 103-221GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8476 pcs Podatkovni list 103-221GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-221GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 450MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 665mA 220 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 665mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-221H
103-221H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Na zalogi: 12208 pcs
Prenesi: 103-221H.pdf
RFQ
103-221J
103-221J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 18289 pcs
Prenesi: 103-221J.pdf
RFQ
103-221F
103-221F
Prenesi: 103-221F.pdf
103-220KS
103-220KS
Opis: FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Prenesi: 103-220KS.pdf
103-221JS
103-221JS
Prenesi: 103-221JS.pdf
103-221G
103-221G
Prenesi: 103-221G.pdf
103-220M
103-220M