103-181FS
API DelevanAPI Delevan
103-181FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-181FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 103-181FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-181FS
Številka dela 103-181FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6395 pcs Podatkovni list 103-181FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-181FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 695mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-180JS
103-180JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Na zalogi: 19109 pcs
Prenesi: 103-180JS.pdf
RFQ
103-181F
103-181F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Na zalogi: 6763 pcs
Prenesi: 103-181F.pdf
RFQ
103-181H
103-181H
Prenesi: 103-181H.pdf
103-180K
103-180K
Prenesi: 103-180K.pdf
103-181G
103-181G