103-180KS
API DelevanAPI Delevan
103-180KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-180KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103-180KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-180KS
Številka dela 103-180KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23619 pcs Podatkovni list 103-180KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 52 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-180KS TR
103-180KSTR
103-180KTR
103180KS
DN03180TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 18nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 2GHz natančen opis 18nH Unshielded Inductor 1.03A 93 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max Trenutna ocena 1.03A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-153K
103-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD
Na zalogi: 21646 pcs
Prenesi: 103-153K.pdf
RFQ
103-181H
103-181H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Na zalogi: 15366 pcs
Prenesi: 103-181H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Prenesi: 103-180K.pdf
103-180J
103-180J
Prenesi: 103-180J.pdf
103-181HS
103-181HS
Prenesi: 103-181HS.pdf
103-181F
103-181F