103-180JS
API DelevanAPI Delevan
103-180JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-180JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103-180JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-180JS
Številka dela 103-180JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19109 pcs Podatkovni list 103-180JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 52 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-180JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 18nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 2GHz
natančen opis 18nH Unshielded Inductor 1.03A 93 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max
Trenutna ocena 1.03A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-153K
103-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD
Na zalogi: 21646 pcs
Prenesi: 103-153K.pdf
RFQ
103-180KS
103-180KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Na zalogi: 23619 pcs
Prenesi: 103-180KS.pdf
RFQ
103-181F
103-181F
Opis: FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Prenesi: 103-181F.pdf
103-181GS
103-181GS
Prenesi: 103-181GS.pdf
103-180J
103-180J
Prenesi: 103-180J.pdf
103-181G
103-181G