103-181JS
API DelevanAPI Delevan
103-181JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-181JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 103-181JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-181JS
Številka dela 103-181JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15074 pcs Podatkovni list 103-181JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-181JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 695mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-182F
103-182F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Na zalogi: 5950 pcs
Prenesi: 103-182F.pdf
RFQ
103-181FS
103-181FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Na zalogi: 6395 pcs
Prenesi: 103-181FS.pdf
RFQ
103-181K
103-181K
Prenesi: 103-181K.pdf
Prenesi: 103-182FS.pdf
103-182GS
103-182GS
Prenesi: 103-182GS.pdf
103-181G
103-181G
Prenesi: 103-181G.pdf
103-181HS
103-181HS
Prenesi: 103-181HS.pdf
Prenesi: 103-182G.pdf
103-181H
103-181H
Prenesi: 103-181H.pdf
103-181KS
103-181KS
Prenesi: 103-181KS.pdf
103-181J
103-181J
Prenesi: 103-181J.pdf
Prenesi: 103-181GS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%