100R-103F
pregled izdelka
Številka dela: 100R-103F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 53MA 5.6 OHM
Podatkovni listi: 100R-103F.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 922 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-103F
Številka dela 100R-103F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 53MA 5.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 922 pcs Podatkovni list 100R-103F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-103F BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 53mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Trenutna ocena 53mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-102M
100R-102M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 145MA 730 MOHM
Na zalogi: 3612 pcs
Prenesi: 100R-102M.pdf
RFQ
100R-121F
100R-121F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 335MA 140 MOHM
Na zalogi: 829 pcs
Prenesi: 100R-121F.pdf
RFQ
100R-102K
100R-102K
Na zalogi: 3139 pcs
Prenesi: 100R-102K.pdf
100R-103K
100R-103K
Opis: FIXED IND 10UH 53MA 5.6 OHM