100R-102G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R-102G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 145MA 730 MOHM
Podatkovni listi: 100R-102G.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 914 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-102G
Številka dela 100R-102G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 145MA 730 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 914 pcs Podatkovni list 100R-102G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-102G BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 135MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 145mA 730 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max
Trenutna ocena 145mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-101K
100R-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM