100R-101N
pregled izdelka
Številka dela: 100R-101N
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM
Podatkovni listi: 100R-101N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-101N
Številka dela 100R-101N Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3770 pcs Podatkovni list 100R-101N.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-101N BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 304mA 170 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Trenutna ocena 304mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-102K
100R-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 145MA 730 MOHM
Na zalogi: 3139 pcs
Prenesi: 100R-102K.pdf
RFQ
100R-101K
100R-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM