100R-121F
pregled izdelka
Številka dela: 100R-121F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 335MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 100R-121F.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 829 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 829 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-121F
Številka dela 100R-121F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 335MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 829 pcs Podatkovni list 100R-121F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-121F BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 335mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 335mA Tok - nasičenost -