100R-103J
pregled izdelka
Številka dela: 100R-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 53MA 5.6 OHM
Podatkovni listi: 100R-103J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-103J
Številka dela 100R-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 53MA 5.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2939 pcs Podatkovni list 100R-103J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-103J BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 53mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Trenutna ocena 53mA Tok - nasičenost -