1008R-681F
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-681F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-681F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-681F
Številka dela 1008R-681F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23903 pcs Podatkovni list 1008R-681F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-681F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 175MHz
natančen opis 680nH Unshielded Inductor 760mA 260 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 760mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-681J
1008R-681J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Na zalogi: 47966 pcs
Prenesi: 1008R-681J.pdf
RFQ
1008R-681G
1008R-681G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27156 pcs
Prenesi: 1008R-681G.pdf
RFQ
1008R-680K
1008R-680K
Opis: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM